banner2

banner1

Dilan Polat Yozgat Şubesi'nde flaş açıklama!

Dilan Polat'ın Yozgat'ta bulunan güzellik merkezi isim değişikliği olmadan müşterilerine hizmet vermeye devam edeceğini açıkladı.

YAŞAM 18.11.2023, 07:00
Dilan Polat Yozgat Şubesi'nde flaş açıklama!

Dilan Polat'ın Yozgat'ta bulunan güzellik merkezi tarafından yapılan açıklamada tutukluluğun bir hüküm olmadığının altı çizilerek, "Son haftalarda yaşanan üzücü gelişmeleri ve yasal süreci, devletimizin kurumlarıyla işbirliği içinde ve saygıyla izliyoruz. Bununla beraber tutukluluğun bir hüküm olmadığının, aksi ispat edilene kadar kişilerin masum sayılma hakkının da altını çizmek istiyoruz" denildi.

Bağımsız işletmeler

Şubelerin işleyişi hakkında bilgi de verilen açıklamanın devamında, şu ifadelere yer verildi;

"Dilan Polat şubeleri, franchising sistemiyle yönetilen, bir başka deyişle imtiyazlı isim hakkı sözleşmesiyle faaliyet gösteren bağımsız işletmelerdir. Mali ve ticari hak ve yükümlülükleri, genel merkezden ayrıdır. Yürütülen soruşturmanın dışında ve işlerimizin başındayız. Sizlere en iyi hizmeti vermek için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Bu süreçte bizlerden desteğini esirgemeyen tüm danışanlarımıza teşekkürü bir borç biliriz. Verdiğimiz hizmetin ve sizlerle kurduğumuz gönül bağının güçlü bir dayanağa dönüşmesi bizleri çok mutlu etti, iyi ki varsınız. Yine bu süreçte, şubelerimize yönelik basında ve sosyal medyada gerçeğe aykırı yayınlar yapanlara karşı yasal haklarımızı aramak üzere gereken adımları attiğimizi duyurmak isteriz. Hiçbir kişi veya kuruluşun, gerçek dışı bilgi ve yorumlarla itibarımızı zedelemeye, ticari faaliyetimizi engellemeye yönelik hareketlerde bulunmasına sessiz kalmamız mümkün değildir. Her şubemiz, ilk günkü heyecanı ve azmiyle, söz verdiğimiz hizmetleri sunmaya devam edecektir. Aldığınız hizmetle ve şubelerimizin işleyişi ile ilgili sormak istediğiniz her soru için bizlere ulaşabilirsiniz."

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yozgat Belediye Başkanı Celal KÖSE'nin belediye olanaklarını kendi inşaatlarında öncelikli olarak kullandığı iddia ediliyor bunun doğru olduğunu düşünüyor musunuz?
Yozgat Belediye Başkanı Celal KÖSE'nin belediye olanaklarını kendi inşaatlarında öncelikli olarak kullandığı iddia ediliyor bunun doğru olduğunu düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 10 Aralık 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı