İMTİYAZ SAHİBİ / Grantee

HAKAN KAYA

Yönetim Yeri

Atatürk Bulvarı No: 15 Sorgun YOZGAT

İLETİŞİM

E-MAİL: [email protected]  

Yazılım / Software

TE - BİLİŞİM – MEDYA YOZGAT  

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2021 MedyaYozgat.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları MedyaYozgat.com’ye aittir. MedyaYozgat.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar MedyaYozgat.com 'nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

MedyaYozgat.com’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. MedyaYozgat.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. MedyaYozgat.com yazıların sorumluluğunu almaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. MedyaYozgat.com  harici linklerin sorumluluğunu almaz.