banner2

banner1

Yozgat’ta dekorun adı : Dekosa Metal

Yozgat Evlilik Hazırlıkları Yapı ve Mobilya Fuarı’nda stant açtıklarını kaydeden Dekosa Metal Sahibi Hakan Kaya, vatandaşın ilgisinden memnun olduklarını söyledi.

GÜNDEM 24.05.2022, 06:28
Yozgat’ta dekorun adı : Dekosa Metal

Yozgat Evlilik Hazırlıkları Yapı ve Mobilya Fuarı’nda stant açtıklarını kaydeden Dekosa Metal Sahibi Hakan Kaya, vatandaşın ilgisinden memnun olduklarını söyledi. Kaya, Sorgun’da faaliyet gösterdiklerini ancak müşterilerinin talepleri doğrultusunda Türkiye’nin her tarafına ürün gönderdiklerini kaydetti.

Metal imalat yaptıklarını anlatan Kaya, “Sorgun’da metal ile alakalı imalat yapıyoruz. Tavan aplikleri, metal tablalar ve aydınlatma ürünlerini üretiyoruz. Dünyada 24 ülkeye ihracat yapıyoruz. Ankara’da bir depomuz var. Fuara katıldık. Bu sene ikinci kez katılıyoruz. Geçen sene de katılmıştık. Geçen sene daha büyük bir stantla girdik. Bu senede metal tablalar dışında aydınlatma ürünleri ile alakalı katılım sağladık” şeklinde konuştu.

BAYİ TALEPLERİ VAR

Yozgat ve diğer ilçelerden bayi talepleri bulunduğunu anlatan Kaya, “ Şuan itibari ile Sorgun ilçesinden talepte bulunulduğunda gönderim yapıyoruz. Şuanda Yozgat ve diğer ilçelerde bayi talepleri var. İnternet satışımız var. Uluslararası sitelerden de satış yapmaktayız. Ürünlerimiz villa girişleri, merdiven ve balkon korkulukları arasında da kullanılabiliyor. Bazı küçük patika yollarda da kullanılan ürünler de var. İsim de yazabiliyoruz. Müşterinin istediği doğrultusunda kişiselleştirme yapabiliriz. Bizleri internet sitelerinden ulaşabilirler. Sorgun ilçesinde bulabilirler” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yozgat Belediye Başkanı Celal KÖSE'nin belediye olanaklarını kendi inşaatlarında öncelikli olarak kullandığı iddia ediliyor bunun doğru olduğunu düşünüyor musunuz?
Yozgat Belediye Başkanı Celal KÖSE'nin belediye olanaklarını kendi inşaatlarında öncelikli olarak kullandığı iddia ediliyor bunun doğru olduğunu düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 10 Aralık 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı