banner2

banner1

Yozgat'ta Yeniden Refah Partisinde Milletvekili aday adaylık yarışı hızlı başladı

Yozgat genelinde 47 kişi Yeniden Refah Partisinden Milletvekili aday adayı olmak için başvuruda bulundu

GÜNDEM 16.01.2023, 07:25
Yozgat'ta Yeniden Refah Partisinde Milletvekili aday adaylık yarışı hızlı başladı

Yozgat’ın Çekerek ilçesi Yeniden Refah Partisi ilçe Başkanı Servet Aktaş, Yozgat’ın eksikliklerini bildiklerini söyledi.

Aktaş, “Bu güne kadar memleket millet yararına kamu adına ne hizmet yapılmış ise yapanlara ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ancak ne yazık ki memleketimizin göç sorununu engelleyecek üretim istihdam adına hiç bir girişim projeler yapılmadı Allah'ın izniyle üretim istihdam göç sorununu gibi kronikleşmiş çözümü zor gibi gösterilen bütün hizmetleri projeleri Yeniden Refah iktidarında biz çözeceğiz. Milletimiz için biz varız derken laf olsun diye konuşmadığımızı kanıtlayacağız. Adam kayırma, sen bendensin bu ondan torpil devri Yeniden Refah iktidarında ortadan kalkarak Bozkırın ortasında Kaderine terk edilmiş bir Yozgat değil” dedi.

CANLA BAŞLA ÇALIŞACAĞIZ

Ufku acilmiş fabrikalar istihdam alanları kurulmuş Kocaman bir şehir yapmak için Canla başla çalışacaklarını belirten Aktaş, “Zengin coğrafyasını ekonomiye katarak üreten kazanan ihraç eden bir Yozgat hayalimiz var tüm ilçeleri ile beraber bunu hayata geçirmek için işsiz gençlerimizin gelecek kaygısından kurtarmak adına Niyet ettik ve Milli görüş davasının hizmet eri olarak bu şerefli insanlığın hizmetine kendimizi adama kararı almış bulunmaktayız. Yozgat’ımız için birileri elini taşın altına koyma cesareti gösteremez iken biz bütün bedenimizi koymaya varız hazırız konu Yozgat Yozgatlı ya hizmet ise bu uğurda bırakın taşın altına girmeyi ölmeye değer. Bu uzun ve meşakkatli yolda hep birlikte geleceğimiz gençlerimiz adalet kardeşlik ve hoş görü içinde bizimle yürümeye her bir kardeşimi davet ediyorum. Milletimize memleketimize hayırlı olmasını diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle her birinizi muhabbetle selamlıyorum Allah Birlik ve beraberlik içinde kardeşçe yaşamayı nasip eylesin inşallah” diye konuştu.

Yorumlar (0)
7
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Yozgat Belediye Başkanı Celal KÖSE'nin belediye olanaklarını kendi inşaatlarında öncelikli olarak kullandığı iddia ediliyor bunun doğru olduğunu düşünüyor musunuz?
Yozgat Belediye Başkanı Celal KÖSE'nin belediye olanaklarını kendi inşaatlarında öncelikli olarak kullandığı iddia ediliyor bunun doğru olduğunu düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 25 Şubat 2024
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı