banner2

banner1

Yozgat Mustafa Koç Sanat Merkezi Öğrencileri beğeni topladı

Mustafa Koç Sanat Merkezi öğrencileri tarafından düzenlenen müzikal konseri katılımcıların büyük beğenisini topladı.

GÜNDEM 02.05.2023, 09:33 10.05.2023, 07:12
Yozgat Mustafa Koç Sanat Merkezi Öğrencileri beğeni topladı

Yozgat’ta müzik ve sanat üzerine yaptığı faaliyetlerle adından söz ettiren Mustafa Koç, kurduğu Mustafa Koç Sanat Merkezi öğrencilerinin Yozgat Belediyesi Büyük Sinema Salonunda verdiği muhteşem konser ile davetlilere doyumsuz bir gece yaşattı.

Program sonrasında konuşan Mustafa Koç Sanat Merkezi sahibi Mustafa Koç, bugün verdikleri konserde öğrencileri kadar kendisinin de çok heyecanlandığını söyledi.

ÇOK EMEK VERDİK

Koç, “Çok emek verdiler. Velilerimize, sanatseverlere ve konuklarımıza geldikleri için teşekkür ediyorum. İyi ki varlar ve Yozgat’ta da iyi ki sanat var diyoruz” dedi.

EKİM AYINDA KONSERLERİMİZ DEVAM EDECEK

Konser için 3,5 aya yakındır çalıştıklarını belirten Koç, “Çalışmalarımız sonrasında çocuklarımızla birlikte burada bir konser icra ettik. İnşallah Ekim ayı gibi tekrar konserlerimize devam edeceğiz” diye konuştu.

MUSTAFA HOCAMA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Velilerden Vugar Ali Türksoy, “Mustafa hocamıza emekleri için çok memnunuz. Benim 2 çocuğum Mustafa hocaya yıllardır gidiyorlar. Böyle bir hocaya sahip oldukları için şükrediyoruz. Çok heyecanlıydım. Kızımın ilk konseriydi. Hepsini de tebrik ediyorum” dedi.

YOZGAT ADINA SEVİNDİRİCİ ÇALIŞMALAR

Sena Saydam ise, Mustafa Koç hocamıza çocuklarımıza bu fırsatı verdiği için çok teşekkür ediyorum. Yozgat adına çok sevindirici çalışmalar bunlar. Bütün velilerimizi ve çocuklarımızı kutluyorum. Kızımı da tebrik ediyorum.

ÇOCUKLARIMIZI SANATLA BULUŞTURUYOR

Programın sunuculuğunu yapan gazetemiz yazarlarından Arzu Köylüoğlu ise, “memleketi ve çocuklarımızı sanatla buluşturuyor. Yine şahane bir konser verildi. Ben sunuculuk yapmaktan ve programları sunmaktan gurur duyuyorum. Çocuklarımızın her biri yetenekli ve özgüvenli. Ulu önder Atatürk’ün de dediği gibi Cumhurbaşkanı olabilirsiniz, milletvekili olabilirsiniz ama sanatçı olamazsınız diyor. Sanatçılık çok zor bir zanaat. Bunu Mustafa Hocamız memleketimize ve ülkemize ilmek ilmek işliyor. Herkese çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yorumlar (0)
7
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Yozgat Belediye Başkanı Celal KÖSE'nin belediye olanaklarını kendi inşaatlarında öncelikli olarak kullandığı iddia ediliyor bunun doğru olduğunu düşünüyor musunuz?
Yozgat Belediye Başkanı Celal KÖSE'nin belediye olanaklarını kendi inşaatlarında öncelikli olarak kullandığı iddia ediliyor bunun doğru olduğunu düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 25 Şubat 2024
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı