banner2

banner1

TÜRKŞEKER Kamu İşçi Alımı Başladı! Bugün son gün!

TÜRKŞEKER İşçi alımı başvurusu başladı. Farklı alanlarda Engelli, Eski Hükümlü ve Sürekli işçi alımı yapılacak. Şehre göre kontenjanlar haberde.

GÜNDEM 30.12.2022, 06:52
TÜRKŞEKER Kamu İşçi Alımı Başladı! Bugün son gün!

TÜRKŞEKER işçi alımı yapacak. Türkiye İş Kurumu üzerinde yayımlanmış olan işçi alımı ilanına göre TÜRKŞEKER bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere fakrlı kadrolarda ve şehirlerde olmak üzere Kamu İşçi alımı gerçekleştirecek. Bu kapsamda yayımlanan ilan ile alımlar en az Lise mezunu ve Ön Lisans mezunu adaylardan yapılacak. Peki Hangi şehirlerde işçi alımı yapılacak ve şehre göre kontenjan dağılımı nedir?

TÜRKŞEKER İşçi Alımı Kontenjan Dağılımı:

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş Genel Müdürlüğü bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere toplamda 23 kişilik kadro ile işçi alımı gerçekleştirecek. Buna göre,

1 Eski Hükümlü,

6 Engelli,

16 Sürekli İşçi,

Statüsünde Kamu İşçi alımı yapılacak.

Hangi Şehirlerde İşçi Alınacak?

Eskişehir: 2 Bilgisayarlı Makine İmalatı / Bilgisayarlı Nümerik Kontrol (CNC / Nümerik Kontrollü Makineler (CNC) Teknisyeni, 1 Engelli Aşçı, 1 Engelli Ambar/Depo Görevlisi,

Burdur: 1 Engelli Ahşap Teknolojisi Teknisyeni, 1 İş Makineleri Operatörü, 1 Engelli Ambar/Depo Görevlisi,

Ağrı: 1 İş Makineleri Operatörü

Samsun: 1 İş Makineleri Operatörü,

Van: 1 İş Makineleri Operatörü, 1 Mekaniker-Buhar Kazanları,

Konya: 2 İş Makineleri Operatörü, 1 Ahşap Teknolojisi Teknisyeni,

Kars: 1 İş Makineleri Operatörü,

Malatya: 2 İş Makineleri Operatörü ,

Yozgat: 1 İş Makineleri Operatörü,

Ankara: 1 İş Makineleri Operatörü, 1 Eski Hükümlü Kaynak Teknisyeni, 1 Diğer Teknisyen Ve Teknikerler

Başvuru Şartları Ne Olacak?

TÜRKŞEKER adaylardan Genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak" gibi şartlar aranacak.

Mesleğine Göre Özel Şartları Nedir?

İş Makineleri Operatörü Alımı Şartı: G Sınıfı Sürücü Belgesi veya İş Makineleri Operatörlüğü Belgesi olmak.

Makineler Buhar Kazanları Teknisyeni: Yapı Tesisat Sis., Isı Tesisat Sist., Isıtma ve Sıhhi Tesisat, Isıtma Doğalgaz İç Tesisatçısı, Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme, Soğutma ve İklimlendirme, Tesisat ve Enerji Sist. mezunu olmak.

Ahşap İşleri Teknisyeni Alımı: Ağaç İşleri, Mobilya ve Dekorasyon veya Ustalık Belgesi olmak.

Bilgisayarlı Makine Teknisyeni Alımı: Bilgisayar Destekli Endüstriyel Modelleme veya Döküm Modelcisi MYK Belgesi veya Bilgisayar Destekli Endüstriyel Modelleme Ustalık Belgesi olmak.

Proje Teknikeri Alımı: Makine Resim ve Konstrüksiyonu, Endüstri Ürünleri Tasarımı mezunu.

Kaynak İşçisi Eski Hükümlü Alımı: TIG ve MIG Kaynak Sertifikası veya Ustalık Belgesi veya MYK Belgesi olmak.

Engelli Depo İşçisi Alımı: Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Halkla İlişkiler, Maliye

Engelli Aşçı Alımı: Pastacılık ve Aşçılık, Pastacılık, Mutfak, Gastronomi, Yiyecek İçecek Hizmetleri

Başvurular Başladı!

İŞKUR aracılığı ile alınacak Kamu İşçi alımı için başvurular Bugün başladı. Adaylar başvurularına 26 Aralık 2022 tarihi ile başlamış olup en geç 30 Aralık 2022 tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular Sadece Online olarak yapılacak.

Yorumlar (0)
7
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Yozgat Belediye Başkanı Celal KÖSE'nin belediye olanaklarını kendi inşaatlarında öncelikli olarak kullandığı iddia ediliyor bunun doğru olduğunu düşünüyor musunuz?
Yozgat Belediye Başkanı Celal KÖSE'nin belediye olanaklarını kendi inşaatlarında öncelikli olarak kullandığı iddia ediliyor bunun doğru olduğunu düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 25 Şubat 2024
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı